EVDE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ BİRİMİ   Geri Dön
 

Bu birim yaşlılığa veya kronik hastalığa bağlı olarak hastanemize gelemeyecek durumda olan kişilere kendi ev ortamında ağız ve diş sağlığı hizmetleri vermektedir. Evde sağlık hizmeti almak isteyen hastalar veya yakınları başvurularını; Aile Hekimine, Toplum Sağlığı Merkezlerine, hastanelerdeki Evde Sağlık Hizmetleri Birimlerine, Sağlık Müdürlüğü Koordinasyon Merkezine telefonla (444 38 33) ya da şahsi olarak yapabilirler.

Kayıtları yapılan evde sağlık hizmeti hastaları, ağız ve diş sağlığı hizmeti için ilgili birim tarafından hastanemiz evde sağlık hizmetleri birimine yönlendirilecektir. Daha önce kayıtları yapılmış ve evde sağlık hizmetinden yararlanan hastalar evde ağız ve diş sağlığı hizmeti almak için hastanemizin 444 00 45 – 1523 no’lu telefon numarasını arayarak müracaat edebilirler. Evde sağlık hizmetleri birimi, hastaları mesai saatleri içerisinde randevu sistemine göre takip etmektedir. Evde sağlık hizmetleri ekibimiz 1 diş hekimi, 1 diş teknisyeni, 1 şoförden oluşmaktadır.

 
 
 
 
 
Copyright © 2012. Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi.
Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanımı Yasaktır. Tasarım ve Kodlama Tasarım Dünyası Bilgisayar İnternet Hizmetleri 
Bugün Tekil : 25 Toplam Tekil : 214193
Bugün Çoğul : 55 Toplam Çoğul : 1285249
Ip Adresiniz: 54.162.184.214